I SERIA

Pucharu Polski w kolarstwie
szosowym mężczyzn

W rozegranej w sobotę (jazda indywidualna na czas) oraz w niedzielę (wyścig ze startu wspólnego) I rundzie Pucharu Polski w kolarstwie szosowym ciechanowianie odnieśli niebywały sukces. W kategorii wiekowej junior młodszy zawodnik MKS "Jurand" Ciechanów Mateusz Chyliński zajął 8 miejsce w jeździe indywidualnej na czas, a w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 85 km był trzeci.
Natomiast wychowanek Juranda Łukasz Wiśniowski (TKK Pacific SMS Toruń), a obecnie uczeń SMS Toruń w kategorii wiekowej junior odniósł życiowy sukces w swoim rodzinnym mieście. W jeździe indywidualnej na czas na dystansie 19 km zajął 2 miejsce przegrywając dosłownie o błysk szprych. W niedzielę w znakomitym stylu w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 114 km zajął 1 miejsce. Gratulujemy.