Sekcja Młodzików











Zdjęcia z z Ćwierćfinałów Pucharu Polski Młodzików w Piłce Ręcznej







MKS Jurand Ciechanów





MKS Truso Elbląg





GUKS Bellator Ryjewo





PMOS Busko Zdrój





Zwycięzcy turnieju - MKS Jurand Ciechanów





Król strzelców - Rafał Chełmiński





Najlepszy zawodnik - Marcin Michalski





Kapitan drużyny Elbląg





Kapitan drużyny Juranda





Kapitan drużyny Ryjewa





Liga młodzików grupa B - tabela po rundzie zasadniczej

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki
zdobyte
bramki
stracone
punkty
zdobyte
punkty
stracone
1 MKS Jurand Ciechanów 12 11 0 1 431 276 23 1
2 SKF Wisła Płock 12 8 4 0 345 250 16 8
3 MUKS Czarni Regimin 12 7 4 1 360 283 15 9
4 MUKS 21 Płock 12 7 5 0 341 283 14 10
5 SKF Wisła II Płock 12 4 8 0 274 343 8 16
6 MKS Kasztelan Sierpc 12 4 8 0 281 291 8 16
7 MUKS 21 II Płock 12 0 12 0 184 490 0 24









Liga Wojewódzka Młodzików grupa B 2008/2009


Udział biorą:

1. MUKS 21 Płock
2. SKF Wisła Płock
3. MUKS 21 II Płock
4. MKS Jurand Ciechanów
5. MUKS Czarni Regimin
6. SKF Wisła II Płock
7. MKS Kasztelan Sierpc




Kolejka: 1
21.09.2008 /niedziela/

1 MUKS 21 Płock MKS Kasztelan 28:22 (12:7)
2 SKF Wisła pauzuje  
3 MUKS 21 II Płock SKF Wisła II 16:30 (9:15)
4 MKS Jurand MUKS Czarni 31:31 (15:11)


Kolejka: 2
28.09.2008 /niedziela/

5 MKS Kasztelan MUKS Czarni 19:17 (7:10)
6 SKF Wisła II MKS Jurand 19:34 (8:15)
7 pauzuje MUKS 21 II Płock  
8 MUKS 21 Płock SKF Wisła 23:29 (9:12)


Kolejka: 3
05.10.2008 /niedziela/

9 SKF Wisła MKS Kasztelan 25:12 (11:4)
10 MUKS 21 II Płock MUKS 21 Płock 10:33 (3:16)
11 MKS Jurand pauzuje  
12 MUKS Czarni SKF Wisła II 38:27 (21:9)


Kolejka: 4
12.10.2008 /niedziela/

13 MKS Kasztelan SKF Wisła II 20:24 (7:10)
14 pauzuje MUKS Czarni  
15 MUKS 21 Płock MKS Jurand 28:29 (13:16)
16 SKF Wisła MUKS 21 II Płock 46:17 (25:8)


Kolejka: 5
19.10.2008 /niedziela/

17 MUKS 21 II Płock MKS Kasztelan 9:40 (6:20)
18 MKS Jurand SKF Wisła 31:24 (15:14)
19 MUKS Czarni MUKS 21 Płock 29:27 (18:16)
20 SKF Wisła II pauzuje  


Kolejka: 6
26.10.2008 /niedziela/

21 MKS Kasztelan pauzuje  
22 MUKS 21 Płock SKF Wisła II 38:20 (20:10)
23 SKF Wisła MUKS Czarni 24:22 (13:12)
24 MUKS 21 II Płock MKS Jurand 11:46 (4:22)


Kolejka: 7
16.11.2008 /niedziela/

25 MKS Jurand MKS Kasztelan 36:20 (21:10)
26 MUKS Czarni MUKS 21 II Płock 43:25 (24:12)
27 SKF Wisła II SKF Wisła 14:37 (4:21)
28 pauzuje MUKS 21 Płock  


Kolejka: 8
23.11.2008 /niedziela/

29 MKS Kasztelan MUKS 21 Płock 24:22 (8:14)
30 pauzuje SKF Wisła  
31 SKF Wisła II MUKS 21 II Płock 32:14 (19:7)
32 MUKS Czarni MKS Jurand 26:35 (13:17)


Kolejka: 9
07.12.2008 /niedziela/

33 MUKS Czarni MKS Kasztelan 36:23 (19:7)
34 MKS Jurand SKF Wisła II 38:21 (21:9)
35 MUKS 21 II Płock pauzuje  
36 SKF Wisła MUKS 21 Płock 24:25 (11:13)


Kolejka: 10
14.12.2008 /niedziela/

37 MKS Kasztelan SKF Wisła 18:24 (7:15)
38 MUKS 21 Płock MUKS 21 II Płock 42:17 (18:6)
39 pauzuje MKS Jurand  
40 SKF Wisła II MUKS Czarni 24:31 (10:17)


Kolejka: 11
08.02.2009 /niedziela/

41 SKF Wisła II MKS Kasztelan 21:20 (11:9)
42 MUKS Czarni pauzuje  
43 MKS Jurand MUKS 21 Płock 39:34 (21:18)
44 MUKS 21 II Płock SKF Wisła 10:44 (6:20)


Kolejka: 12
15.02.2009 /niedziela/

45 MKS Kasztelan MUKS 21 II Płock 40:20 (23:11)
46 SKF Wisła MKS Jurand 24:33 (11:17)
47 MUKS 21 Płock MUKS Czarni 23:20 (17:12)
48 pauzuje SKF Wisła II  


Kolejka: 13
22.02.2009 /niedziela/

49 pauzuje MKS Kasztelan  
50 SKF Wisła II MUKS 21 Płock 20:28 (12:12)
51 MUKS Czarni SKF Wisła 23:15 (11:4)
52 MKS Jurand MUKS 21 II Płock 50:15 (26:7)


Kolejka: 14
01.03.2009 /niedziela/

53 MKS Kasztelan MKS Jurand 23:29 (12:14)
54 MUKS 21 II Płock MUKS Czarni 20:43 (11:19)
55 MUKS Czarni SKF Wisła II 29:22 (12:10)
56 MUKS 21 Płock pauzuje  


Terminy rundy finałowej: 8, 15, 22, 29.03; 5,19.04.2009 r.
Terminy meczy o dalsze miejsca: 22.03, 5.04.2009 r.









© MKS JURAND Ciechanów2004 - 2009