Sekcja Chłopców


MKS Jurand I Ciechanów



Od lewej stoją: Podliński Bartek, Więckowski Piotr, Morawski Dominik, Zmudczyński Łukasz, Hajdacki Łukasz, Chełmiński Adrian, trener Truszczyński Krzysztof, Staniszewski Kamil, Wysoki Robert.

Środkowy rząd: Koniński Piotr, Kierski Bartosz.

Klęczą: Kaczyński Dawid, Piechociński Artur, Skibiński Maciej, Sejda Jakub, Kamiński Sebastian.

Leży: Ludwiczak Karol.

Nieobecni na zdjęciu: Romanowski Konrad, Opaliński Dominik.








Liga chłopców grupa A - tabela po rundzie zasadniczej

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki
zdobyte
bramki
stracone
punkty
zdobyte
punkty
stracone
1 MKS Jurand II Ciechanów 10 8 2 0 266 187 16 4
2 MUKS 21 Płock 10 7 3 0 254 189 14 6
3 SKF Wisła Płock 10 6 3 1 246 195 13 7
4 MUKS Czarni Regimin 10 6 4 0 232 200 12 8
5 MKS Jurand Ciechanów 10 2 7 1 206 219 5 15
6 UMKS Trójka Ostrołęka 10 0 10 0 132 346 0 20






Dzieci chłopcy grupa A 2008/2009


Udział biorą:

1. MUKS 21 Płock
2. SKF Wisła II Płock
3. UMKS Trójka Ostrołęka
4. MUKS Czarni Regimin
5. SKF Wisła Płock
6. MKS Jurand Ciechanów
7. MKS Jurand II Ciechanów



Kolejka: 1
27.09.2008 /sobota/

1 MUKS 21 Płock MKS Jurand II 27:20 (16:12)
2 SKF Wisła II MKS Jurand  
3 pauzuje SKF Wisła  
4 UMKS Trójka MUKS Czarni 9:32 (4:20)


Kolejka: 2
04.10.2008 /sobota/

5 MKS Jurand II MUKS Czarni 27:20 (11:9)
6 SKF Wisła UMKS Trójka 32:11 (18:8)
7 MKS Jurand pauzuje  
8 MUKS 21 Płock SKF Wisła II  


Kolejka: 3
11.10.2008 /sobota/

9 SKF Wisła II MKS Jurand II  
10 pauzuje MUKS 21 Płock  
11 UMKS Trójka MKS Jurand 13:30 (10:17)
12 MUKS Czarni SKF Wisła 22:20 (12:11)


Kolejka: 4
18.10.2008 /sobota/

13 MKS Jurand II SKF Wisła 23:19 (18:12)
14 MKS Jurand MUKS Czarni 17:18 (10:11)
15 MUKS 21 Płock UMKS Trójka 22:20 (12:11)
16 SKF Wisła II pauzuje  


Kolejka: 5
25.10.2008 /sobota/

17 pauzuje MKS Jurand II  
18 UMKS Trójka SKF Wisła II  
19 MUKS Czarni MUKS 21 Płock 20:26 (12:13)
20 SKF Wisła MKS Jurand 25:17 (16:7)


Kolejka: 6
15.11.2008 /sobota/

21 MKS Jurand II MKS Jurand 19:18 (14:8)
22 MUKS 21 Płock SKF Wisła 20:24 (8:13)
23 SKF Wisła II MUKS Czarni  
24 pauzuje UMKS Trójka  


Kolejka: 7
22.11.2008 /sobota/

25 UMKS Trójka MKS Jurand II 15:41 (9:21)
26 MUKS Czarni pauzuje  
27 SKF Wisła SKF Wisła II  
28 MKS Jurand MUKS 21 Płock 23:28 (13:17)


Kolejka: 8
06.12.2008 /sobota/

29 MKS Jurand II MUKS 21 Płock 28:15 (10:7)
30 MKS Jurand SKF Wisła II  
31 SKF Wisła pauzuje  
32 MUKS Czarni UMKS Trójka 35:14 (23:7)


Kolejka: 9
13.12.2008 /sobota/

33 MUKS Czarni MKS Jurand II 21:24 (16:12)
34 UMKS Trójka SKF Wisła 18:40 (10:21)
35 pauzuje MKS Jurand  
36 SKF Wisła II MUKS 21 Płock  


Kolejka: 10
24.01.2009 /sobota/

37 MKS Jurand II SKF Wisła II  
38 MUKS 21 Płock pauzuje  
39 MKS Jurand UMKS Trójka 29:21 (17:10)
40 SKF Wisła MUKS Czarni 22:19 (14:9)


Kolejka: 11
31.01.2009 /sobota/

41 SKF Wisła MKS Jurand II 28:23 (17:13)
42 MUKS Czarni MKS Jurand 23:21 (13:10)
43 UMKS Trójka MUKS 21 Płock 18:33 (7:22)
44 pauzuje SKF Wisła II  


Kolejka: 12
07.02.2009 /sobota/

45 MKS Jurand II pauzuje  
46 SKF Wisła II UMKS Trójka  
47 MUKS 21 Płock MUKS Czarni 20:22 (11:12)
48 MKS Jurand SKF Wisła 21:21 (12:13)


Kolejka: 13
21.02.2009 /sobota/

49 MKS Jurand MKS Jurand II 15:24 (9:11)
50 SKF Wisła MUKS 21 Płock 15:21 (9:13)
51 MUKS Czarni SKF Wisła II  
52 UMKS Trójka pauzuje  


Kolejka: 14
28.02.2009 /sobota/

53 MKS Jurand II UMKS Trójka 37:9 (19:7)
54 pauzuje MUKS Czarni  
55 SKF Wisła II SKF Wisła  
56 MUKS 21 Płock MKS Jurand 27:15 (17:8)


Terminy rundy finałowej: 14, 21, 28.03; 4, 18, 25.04.2009 r.
Terminy meczów o dalsze miejsca: 21.03 i 4.04.2009 r.








© MKS JURAND Ciechanów2004 - 2009